Reganois

Co říkáte na to, že německý legendární klub Schalke 04 sestupuje do 2. bundesligy?

https://sport­.aktualne.cz/fot­bal/zahranici/de­finitivni-konec-schalke-po-29-letech-sestoupi-z-bundesligy/r~a35c280­ca21e11ebb2f60cc47ab5­f122/

Odpovědi
marci1

Smutné, ale nedá se nic dělat. Moc jim to nejde. Dříve už byli 7× mistři Německa. Zvojtili to, ale třeba se jim bude dále dařit a nebudou tam dlouho, jako třeba Baník Ostrava. 🙂

Nassin

Rozprodali kvalitní hráče a tak to dopadlo.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

klapalfr

Za mě osobně velká škoda, ale je to klasická fotbalová sinusoida. U nás je to teď patrné na Spartě, Premier League má zase Arsenal. Nerozvážně prodali hráče a zbyli jim tam neodrostlí mlaďasové, tak za to zaplatí. Věřím tomu, že během tří let udělají big boom a jsou zpátky v první lize. I když co mi říkal kolega o jejich hospodářství, kdy namísto ekonomiky sportu investují do <a href=„https:/­/radioshuttle­.cz/shuttle/“>shut­tle</a> ve skladech a tak podobně, tak to mi taky nepřijde úplně smysluplné. Takže třeba nemile překvapí a v té druhé lize nakonec zůstanou kvůli tomu, že nemají prachy.

Reganois

marci: Myslím, že to nebude mít lehké. Podle mě to bude podobné, jako s Hamburkem.

Reganois

Nassin: Pravdu máš, Höwedes nebo Neuer. Kde jsou ty časy, kdy klub z Gelsenkirchenu hrál o prvenství.