marci1

Co říkáte na to, že naši fotbalisté budou hrát v Bulharsku v zelených dresech?

Žádná červená, bílá ap. 🙂 (Otázka pro fandy fotbalu)
https://www.de­nik.cz/fotbal-zajimavosti/spor­tovci-se-bouri-fotbalova-reprezentace-nastoupi-v-bulharsku-v-zelenem-20191112.html
https://pixaba­y.com/cs/photos/fot­balist%C3%A9-koule-postava-keramika-2810777/

Nejlepší odpověď
Drap

Je mě to úplně jedno.

Další odpovědi
Kepler

Vedení české fotbalové reprezentace zřejmě doufá, že pro soupeře splyneme s trávníkem. Ostatně i v národních barvách jsme na hřišti moc vidět nebyli 🙂
Ale jinak se mi to nelíbí.

Klaproth

Neříkám nic.

Mc Merkurion

… asi zapomněli, že se jedná o sport a dres by měl vyjadřovat nějakou symboliku k dané zemi … si myslí, že jedou na módní přehlídku, i když vono to tak asi bude vypadat …

Kryšpín

Zelená je tráva fotbal někdy není hra je to klamání protivníka časem možná budou hrát v maskáčích

Edison

Keplere, ono je to ale dvousečné. Splyneme s trávníkem i pro sebe… Tak asi tak…

Klaproth

Nesplyneme, v BG se hraje na antuce:-)

Edison

To pak se ale neztratíme ani soupeřovi.