Avatar uživatele
anonym

Co říkáte na to, že Matěj Stropnický potvrdil svou homosexuální orientaci?

https://m.novin­ky.cz/article­Details?aId=452407&sz­nu=t51QNg1In0xdjlHC myslíte, že mu to nějak pomůže v politice? Děkuji

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? bolak, mates1 před 2377 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Altair-AC

Nic .Absolutně mě to nezajímá.Je to jeho věc,stejně jako každého jiného …I když v politice mu to myslím nepomůže

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Neříkám na to nic. Je to dávno známá věc už třeba z jeho projevů a veřejného vystupování. Je to jeho věc.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Říkám toliko, že je to kluk jako buk!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Jestli potvrdil svou orientaci, tak ať…
mně gayové nevadí.
O politiku Zelených se nestarám.

Upravila jsem odpověď, protože jsem
napsala o herci Stropnickém.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Nic, chleba stejně levnější nebude.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Podle mně je to stejný blbec, jako Zeman, když veřejně prohlásil že chlastá a ještě k tomu rád. Rozhodně mu to nepomůže a Zeman se už sám odpravill. A to definitivně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
autacek

Sexuální orientace je každého soukromá věc a měl si ji nechat pro sebe. Nesouvisí to ani s politikou, ani s přírodou. A na globální oteplování to má snad taky jen zanedbatelný vliv

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Konečně přiznal barvu. Není zelený, je duhový. Ale je mi to jedno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

Vzhledem k tomu, že nevolím Zelené ani homosexuály, je mi to zcela fuk.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Podle mne s tím přišel v nevhodnou dobu.
Ale je to jeho věc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Tak homosexuálů je prý asi 5% a pro vstup do sněmovny je potřeba získat taky 5%, takže podle mě to jsou snadný počty. Navíc kvůli tomu knírku a divnýmu účesu si spousta lidí myslelo že je spíš transgender, takže rozhodně si nepohoršil.

Jinak co jsem koukal tak maj docela dobrej program. Až na tu přírodu teda, ta je mi celkem putna. Každopádně zelení do toho > https://i.alza­.cz/Foto/medi­a/alza-ruce-dole.jpg

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Jsou to pracanti a homoušů je málo v politice, ještě nějaké lésby

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
richardad

Kdybyste se nepletla do cizích věcí a radši se svého zaměstnavatela zeptala, jak můžete být užitečnější. Všimněte si jak Babiš všecko vylepšuje. Ale né hovadiny nýbrž celospolečensky prospěšné témata. Už začátek zní velmi nadějně. Ale v 2. půlce ebooku začíná Babiš strašit podrobnostmi, co chystá. Ještě štěstí, že to lidi nedočtou až do konce.
https://www.a­nobudelip.cz/fi­le/edee/2017/o-cem-snim-kdyz-nahodou-spim.pdf

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

zjentek: to jako že je o muž? To ale strká pindíka do nesprávných otvorů bez jakéhokoliv efektu!

před 2377 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Třebas dělá jenom mamku, co ty víš. Za starýho Klause by mu bylo v politice dobře, určitě by to za něj synek dotáh mnohem dál, než táta za Babiše. Třeba na prezidenta. Pak by pro něj bylo běžné osahávat péra za 700kaček, což by bylo v pořádku, pokud by si je v závěru neuzurpoval jen sám pro sebe ;p

před 2377 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek