Kelt

Co říkáte na to, že koronavirus mají i zvířata?

Tak podle článku
source=hp&dop_a­b_variant=327510&dop­_source_zone_na­me=novinky.sznhp­.box&utm_source=www­.seznam.cz&ut­m_medium=z-boxiku&utm_cam­paign=null
má tygřice koronavirus. Z toho lze usoudit, že koronavirus je přenosný i na zvířata a je možné, že se to může dostat i na vaše miláčky a pak na vás. Jedna vlaštovka jaro nedělá, ale i tudy vede cesta. Takže možná bude další omezení. Co myslíte? Děkuji.

Není to náhodou tento odklaz

https://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/amerika/cla­nek/tygrice-v-newyorske-zoo-ma-koronavirus-40319483?utm_sou­rce=www.seznam­.cz&utm_medium=sek­ce-z-internetu

Nejlepší odpověď
Drap

Nic, dalo se to předpokládat, i chřipku , tuberkulozu, cukrovku a spoustu dalších nemocí mají zvířata.

Další odpovědi
da ny

Nic.
Koronaviry vždy měla i zvířata.
Mnohé z nich se právě ze zvířat přenesly na jiného hostitele/člověka.
Stačí se jen trochu začíst do dostupných informací.

quentos

Koronavirů je spousta druhů, dá se předpokládat, že některému bude vyhovovat prostředí zvířecího organismu.

Edison

Kelte… pozor na jednu věc… Koronaviry je celá skupina virů. A za druhé to, že dva lidi maj covid19 neznamená, že se nakazili navzájem. Takových nemocí je celekm dost, které jsou stejné, ale mezidruhově se nepřenášejí, neb prakticky okamžitě se přizpůsobují danému druhu a zpětné přizpůsobení možné není.