smutnydrak

co říkáte na to,že Cuněk nechal ve Vsetíně čipovat cikány co kradou?… 😁

Nejlepší odpověď
ReHu

Já bych spíše po vzoru jižních národů za opakované krádeže sekala prstíky, při nepolepšení i více.
Nebo je ten čip nějaký protikrádežový?

Další odpovědi
skorcovaz

Takže se u nás začne rozvíjet elektronický průmysl, konkrétně výroba čipů?
Kdybychom je měli dovážet, bylo by to na tuny… :D

mosoj

V pořádku. Pokud očipuje i ty druhé co kradou také.
Hodně by jich tím rámem neprošlo .

Mili @

Ten čip by měl mít tu zázračnou vlastnost, že při pouhé myšlence na krádež čehokoliv, by se dotyčný cikán šel sám udat!
Policajti by pak měli čas na užitečnou práci!

BENYTA

A co obráceně,že by se čipovali ti,co nekradou…
To by se teprve ušetřilo…