Džanička

Co říkáte na to,že by se měli zvednout poplatky u lékaře.

U lékaře z 30 kč na 50 kč,za pobyt v nemocnici z 60 kč na 100 kč a pohotovost z 90 kč na 100 kč.Mě se to zdá přehnané,na to že si každý platí zdravotní pojištění,které není zrovna malá částka..

Nejlepší odpověď
anonym

NA TUTO OTÁZKU JSEM VÁM DŽANIČKO JIŽ PŘED CHVÍLÍ ODPOVÍDALA V PŘEDEŠLÉ OTÁZCE STEJNÉHO ZNĚNÍ.ZDRAVÍ VÁS ZAJ-PO

Zdroj: OSOBNÍ SKUŠENOSTI A ZNALOSTI

Další odpovědi
nabubindes

že by se mněly zvednout poplatky u lékaře? a my tady na valachoch nic nevíme… gdy? na těchto stránkách je cenzura? co je na mé odpovědi špatného?

panenka

Článek jsem před chvílí četla a v žádném případě se mi to nelíbí.Člověk si platí zdravotní celý život a ještě má platit?měly by tam nahoře začít přemýšlet a né jen sedět a brát nám lidem.At si šáhnou na své výhody a platy ale to né to rači seberou peníze nám lidem

ReHu

Myslím si, že pokud by si naši zákonatvůrci dali trochu práce, za kterou jsou placeni, našli by zcela jistě jiné cestičky, jak do vyrabované státní kasy něco přidat.
Ale, vybrat kačky na DPH či poplatcích (různých) a daních je nejjednodušší