Miroslavst

Co říkáte na to očkování?

Jak dnes říkali ve zprávách o tom očkování. Co na to říkáte?
Není to zase nějak zaobalené očkování proti chřipce-prasečí, aby to nemuseli vyhazovat?
Doplňuji:
Jde prý o novou vakcinu proti borelioze-všem typům. Jen aby?

Nejlepší odpověď
BEAES

Já takovou zprávu asi prošvihla, ale i když nevím o co jde, tak bych se proti chřipce určitě očkovat nenechala.

Další odpovědi
9 řemesel

Jestli se jedná o dnešní zprávy, ta to NENÍ proti borelioze !!! (napovím :typA,B,C a D , je to ono ??)

Michal

Já se nechávám očkovat pravidelně,protože jsem riziková skupina(diabetik)a nemám problémy ani s chřipkou,ani s ničím jiným.Nyní si budu hlídat akorát vakcínu z jaký ji sestra tahá krabičky,protože si tu krabičku vizuálně pamatuju.

Miroslavst

a poslední je nějaký číslo.
Tak meningitida?