Kamionacka09

Co rikate na to jak se lidi otravili metyalkoholem v Havirove?

Nejlepší odpověď
www

No, co na to říct. Jen to, že dnes je možné naprosto vše, zvlášť pak v tom regionu.
Dřív se totéž stávalo také, jenže se to týkalo vždy jen pár jedinců, kteří laborovali doma a sami. Dnes to můžeš koupit a to je právě ta hrůza.

Další odpovědi
anonym

O ničem vážně nevím. Sama si dám občas na chuť něčeho tvrdšího, ale spíše vyjímečně. Ale určitě bych nepila pochybný alkohol.

anonym

Bohužel, za blbost se platí. Je mi jich líto. Ale: Ostravsko je mekkou pančování alkoholu, a kupovat to v trafice či kde stáčené z barelu může jenom blázen či troska.. Čímž neříkám, že se metyl může dostat do prodejní sítě např. i tzv. řetězců.

beer

Je to děs a je toho čím dál víc:
http://www.no­vinky.cz/krimi/278271-otravy-metylalkoholem-se-rozsirily-do-cech-muz-v-pribrami-oslepl.html
Jsem zvědav, z jakého zdroje to pochází..

anonym

i na jihu Moravy http://brno.id­nes.cz/otravy-metylalkoholem-07k-/brno-zpravy.aspx?c=A120909­_150625_brno-zpravy_kol

terry

Co na to říkám? Divím, se, že se něco neobjevilo už mnohem dřív. Nikdy jsem podobné nekupovala.