OndrisekCZ

Co říkáte na tento table od aceru?

Acer Iconia Tab A1–810 si chci pořídit, nemáte jej někdo? Nebo nevíte jestli je dostačující i třeba pro hraní prohlížečových Flash her? A jede na něm flash player? děkuji za info moc

Odpovědi
Bedy

S Flashem je to na Androidu strašně problematický, oficiálně není už nabízen a tedy na Android 4.1 a vyšší ho prostě nenainstalujete ani kdybyste se, však víte co myslím 🙂

Pros starší verze existuje v archivu Adobe Flash Player, ale je to už docela dost stará verze a používat to, to je docela na vlastní nebezpečí; Flash Player je jeden z nejnapadanějších programů a pluginů.

Takže bude nutné vyhledat tablet s operačním systémem Windows RT nebo klasickým Windows 8, kde je Flash integrovaný přímo v prohlížeči.
Navíc tablety s Windowsem nejsou tak problémové jak tablety s Androidem. Vlastní zkušenost.