polak

Co říkáte na tento RC model ?

Chci si koupit model auta
http://www.elec­tro24.cz/deta­il-448634-18-nitro-buggy-air-attack-2wd-rtr-2-4-ghz/
Co na něj říkáte? Je dobrej?
Nevíte náhodou co do něj patří za směs paliva?
Doplňuji:
Nevím co tím myslíte, ale vyprodáno nemají.
Nevím jak dlouho by mě bavila. Několik let mám spalovací vrtulník a baví mě pořád.
Manuál jsem četl. Bohužel neumím německy a překladač moc nepomohl.

Nejlepší odpověď
ponovotny

jestli se ti líbí tak si ho kup a neptej se ;)
jestli se ptáš co já na to tak

  • mám kamaráda, který jezdí s rcčky se spalovacími motory závody a vím že to jsou káry za 50 a víc tisíc a říkal něco o tom, že za 20 se dá pořídit sestava, která je dobrá na blbnutí
  • osobně nechápu, že tam inzerují záruku 1rok, když je ze zákona 2roky
  • vrtulník je dobrý v tom, že nepotřebuješ hromadu dobrého povrchu k ježdění, tenhle model je od pohledu jenom na hladký povrch a budeš mít starost, kde s tím jezdit.
  • osobně bych potřeboval nejdřive vědět jestli je na to auto dobře k sehnání dost dílů (a za jaké ceny), protože to můžeš roštípat raz dva ;)
  • už pohled na to dálkové ovládání dost hovoří o tom co je to asi za kvalitu
  • osobně bych zašel do nějaké prodejny takových modelů a nechal si vysvětlit jak to s modely je ;)

Další odpovědi
odik

  1. když ani nevíš, co se do toho leje, tak si kup radši elektriku (dneska už seženeš levný střídáky a to je paráda)
  2. nemá to tahovej startér a elektrickej startbox není součástí – ten si budeš muset dokoupit, jinak to ani neroztočíš
  3. šel bych do nějaký profláknutý značky, až rozlámeš ty levný plastový díly, tak budeš těžko schánět náhradní (pokud si je nezvládneš vyrobit sám například z duralu)

MK44

Co si myslím? Že mají vyprodáno. To nic, jak dlouho počítáš, že by Tě taková hračka ještě bavila?

Jaká je směs paliva náhodou nevím, ale není od věci si přečíst manuál. Tam se jeden dozví věcí. Například, že nesmí používat běžná paliva pro auta, ani pro modely letadel, ale výhradně „speciální palivo pro RC modely aut“ na bázi metanol/olej s podílem nitrometanu minimálně 5–25% a s 16% syntetického oleje.

Doplňuji:
Vyprodáno? Omluva – máš pravdu, mají poslední kus.
Podle tvých odpovědí soudím, že je Ti tak 15–16 let. V tomto věku nás většinou přestávají bavit hračky pro kluky a šetříme na něco, s čím se dá na opravdou silnici a do čeho jde posadit nějakou tu křehotinku, ale je to individuální …

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.