Avatar uživatele
Kamionacka09

Co rikate na tenhle produkt?

http://www.con­sumersinn.com/cz3/#
Doplňuji:
Pro Terry: ja tomu prave neverim a je to hnus jak sproste oblbuji lidi.A proto sem chtela vedet nazory jinych a vsem dekuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? mojitek, anonym před 4172 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

Odpoveď byla označena jako užitečná

Jeden z mnoha podfuků..

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?www Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Sůwa

Já jsem dokázala shodit 16 kg za půl roku i bez „produktů“ ☼

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Damiana

Nesmysl. Jeden z mnoha. A spousta líných lidí zase naletí dalšímu hochštaplerovi, který jim bude tvrdit, že můžou jíst co (a kolik) toho chtějí, válet se u televize – a díky „novému“ extrasuper zázraku se z nich stane noční můra Kate Moss. V dnešní době se divím tomu, že je za takové klumpy někdo ochoten vysolit peníze.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Na tohle už mi chodí nabídky minimálně půl roku. Nechává mne to v klidu.
Řekla bych: Další možnost, jak z lidí tahat peníze.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Takové věci už ani nečtu – je to nesmysl a tah výrobců jak nalákat důvěřivce, kteří na to skočí .
Jedině omezení stravy a pohyb pomáhá pro snížení nadváhy – musí to ale vzniknout ve tvé hlavě a pěkně to dodržet . Je to dlouhodobá záležitost a už se nesmíš vracet ke starým hříchům.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

To si vážně myslíš, že když někdo napíše, že jsou miliony lidí spokojených, že to opravdu funguje?
:D :D :D
Znáš někoho takového osobně?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

jen jeden z mnoha podfuků..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Proč ne? Být obchodníkem, tak bych pár kousků vzal, kdyby se na to dala dát slušná marže. Jestliže je tolik lidí, kteří koupí a do sebe nacpou takové množství jídla, že ztloustnou, tak proč by někdo nekoupil tuhle volovinu?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek