Kamionacka09

Co rikate na tenhle produkt?

http://www.con­sumersinn.com/cz3/#
Doplňuji:
Pro Terry: ja tomu prave neverim a je to hnus jak sproste oblbuji lidi.A proto sem chtela vedet nazory jinych a vsem dekuji.

Nejlepší odpověď
beer

Jeden z mnoha podfuků..

Další odpovědi
Sůwa

Já jsem dokázala shodit 16 kg za půl roku i bez „produktů“ ☼

Damiana

Nesmysl. Jeden z mnoha. A spousta líných lidí zase naletí dalšímu hochštaplerovi, který jim bude tvrdit, že můžou jíst co (a kolik) toho chtějí, válet se u televize – a díky „novému“ extrasuper zázraku se z nich stane noční můra Kate Moss. V dnešní době se divím tomu, že je za takové klumpy někdo ochoten vysolit peníze.

anonym

Na tohle už mi chodí nabídky minimálně půl roku. Nechává mne to v klidu.
Řekla bych: Další možnost, jak z lidí tahat peníze.

hanulka11

Takové věci už ani nečtu – je to nesmysl a tah výrobců jak nalákat důvěřivce, kteří na to skočí .
Jedině omezení stravy a pohyb pomáhá pro snížení nadváhy – musí to ale vzniknout ve tvé hlavě a pěkně to dodržet . Je to dlouhodobá záležitost a už se nesmíš vracet ke starým hříchům.

terry

To si vážně myslíš, že když někdo napíše, že jsou miliony lidí spokojených, že to opravdu funguje?
:D :D :D
Znáš někoho takového osobně?

mojitek

jen jeden z mnoha podfuků..

Hlada

Proč ne? Být obchodníkem, tak bych pár kousků vzal, kdyby se na to dala dát slušná marže. Jestliže je tolik lidí, kteří koupí a do sebe nacpou takové množství jídla, že ztloustnou, tak proč by někdo nekoupil tuhle volovinu?