rybíz

Co říkáte na telenovelu Tisíc a jedna noc v hlavním vysílacím čase?

Odpovědi
hanulka11

Je mi to jedno – nedívám se.

GM

Dívala jsem se první den, když tomu seriálu předcházela taková mohutná reklama, hned jsem si myslela, že to bude stát za … Několikrát se mi u rozvláčných dramatických situací podařilo usnout a tím jsem se Šeherezádou skončila.
A tím pádem i s Novou – nadlouho.

ReHu

Protože to je v hlavním vysílacím čase celý týden a asi bude dlouho, vzhledem k údajnému počtu dílů a protože ani v pátek atd nic nedávají (tento pá – Sluncem seno, … – což jsme už asi dlouho neviděli ☹) Novu odložím.

Ella

I kdyby ta slavná Šeherezáda uměla trik se špičatým kloboukem, tak mě to nedonutí na to koukat…

Pantata

U mne mají jasno-koláč jim nepodržím a to minimálně čtyři měsíce howgh.

BandiOl

Při opravě bytu nám stavební firma zazdila anténní výstup ze zdi. Nějak jsme to neřešili. Dnes jsme rok bez TV vysílání. Takže je mi to jedno.:-)

Zdroj: pknewshop.cz/zdra­vi/

hanny 2

Určitě se dívat nebudu,telenovely nesnáším.A v hlav­ním vysílacím čase?To si myslím,že Nova trochu přehnala!

anonym

Rozhodně jsem ani jednou nezapnul a nezapnu!! Na televizi si koukám hodně málo a pokud to chcou ještě zazdít ještě víc, než to je, tak telenovela v hlavním vysílacím čase byla jasná volba.
I když přesně todle je pro cílovou skupinu, kterou chcou oslovit (podle mě). Mladý se na televizi nekoukaji, proto pořady pro občasný diváky neřeší. Ty co se koukaji na televizi furt jsou důchodci a ty se na to budou dívat určitě. Takže nova si ještě víc utvrdí jejich sledovanost..
Říkám proč ne, ale u mě je to důvod TV Nova nezapnout už vůbec