Co říkáte na slova Kláry Samkové?

Já se s ní zcela ztotožňuji.
Díky za odpovědi.
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=9GQYDa_DYs­c&feature=you­tu.be

Nejlepší odpověď
Elk

Viděl jsem to celé živě. Naprosto souhlasím, Kocáb je úplně mimo realitu.

Další odpovědi
Drap

Taková petice je naprosto k ničemu. Stejně jako nebylo referendum o vstupu do EU, tak ani nebude o vystoupení.

talka

Lidé jsou různí – dobří i zlí, ale jak poznat kdo je kdo?!

marci1

Referendum o vstupu ČR do EU bylo jako jediné referendum v roce 2003 : https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Referendum_o_p%C5%9­9istoupen%C3%AD_%C­4%8Cesk%C3%A9_re­publiky_k_Evrop­sk%C3%A9_unii

kapka

Přesně, referendum o EU bylo. :)

anonym

Drape,petice?

ptáč

Milý uživateli,

váš příspěvek byl nahlášen jiným uživatelem k posouzení administrátorovi serveru.

Příspěvek: V Ostravě jsou bomby. Komu to vadí? Vždyť to sluníčkáři chtějí, atentáty a krev.

Nahlásil uživatel: mosoj
Z důvodu: Nelegální obsah, odkaz na nelegální obsah (porušující platné zákony).

ivzez

Souhlasím s Mosojem,
pravděpodobně bych takový příspěvek nahlásila také…