Malvína

Co říkáte na situaci ohledně Lidic, kdy si lidé z pietního místa udělali lyžařské a sáňkovací středisko?

Podle mého jde o ostřesné a neomluvitelné jednání.

Nejlepší odpověď
Tabea

Neúcta. I ta nedávná demonstrace…e­videntně lidé o té době moc neví.

Další odpovědi
Kepler

Proti tomu, jak zacházeli komunisté s historickými památkami, to je jen slabý odvar. Neomluvitelné to ale je.

ten který je

Jsou to dementi bez schopnosti vžít se do utrpení lidí.Povrchní omezenci.

marci1

Je to opravdu neomluvitelné. Jen doufám, že si lidé dostatečně neuvědomují, kde se nachází a sáňkují (zbourané domy Lidic, hřbitov). Možná by bylo dobré místo ohraničit, třeba tújemi, popř. plotem. ☹

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.