Co říkáte na seriál Hra o trůny?

Koukáte na novou epizodu a poslední díl? Co říkáte na to, že noční král zabil Denerys draka a poté si ho oživil, myslíte, že s ním zabije i zbylé dva draky, které má Denerys?
A co říkáte na to, že všichni draci zemřou anebo že Denerys by trůn nezískala? Kdo potom, Malíček? :D
Hraju si s myšlenkou, že Bron, ten malý kluk, co vidí přes zvířata, by mohl nějak ovládnout mrtvého draka, co získal noční král, protože podle mě mrtvej drak zabije i zbylé dva draky, bude to asi nejhorší, co nás ještě čeká. Netěším se na díl, kdy se potkají ti draci a Denerys draci budou bojovat se svým bratrem s pocitem, že ho poznávají.

Odpovědi
led

Doteraz najkrvavejší seriál vo filmovej histórii.