Kamionacka09

Co rikate na porad Ezo tv?

Vim ze uz tady podobna otazka byla ale prijde mi k neuvereni jak se da vydelavat.Kdyz vidim jak tam lidi volaji at je zbavi negativni energie a pan nacmara na papir neco jako kour,preskrta ho a rekne odojš odojš..Je vubec mozny ze necemu takovymu nekdo veri a utraci za to?:-D

Nejlepší odpověď
anonym

EZO TV rulezzz…stejně jako Babicovy dobroty, nebo cokoli od Horsta Fuchse

Další odpovědi
Hana12345

I já si myslím, že je to HLOUPOST, ale někteří lidé tomu OPRAVDU věří. V dnešní době dokážou lidi tak oblbovat, že ,,starší" i mladší lidé tomu (někdy z NOUZE) uvěří.

RyuzakiKate

Když vymrzuju u kompu, tak na to dostanu zhruba v 1 ráno náladu a dobře se u toho bavím :D Nejlepší videa jsou od CaryMaryFucka :)

Rocker

Viděl jsem jednou omylem asi 10 minut a musel jsem to vypnout.Mám k poodobným věcem odpor,kartářku a podobný šamany bych ani nepozdravil.