Co říkáte na občasné příchozí maily od neznámých osob většinou z domény yahoo.com? Vzali byste si afričanku nebo rumuna?

Nejlepší odpověď
Terryle

Sakra, vy jste mě prásk, taky mám mail na yahoo.com! Ale polepším se, už se nebudu tvářit jako Afričanka a nebudu si vás chtít vzít ;o}
Mně zase chodí tyhle nabídky hlavně z .@msn.com, ale i z gmailu. Asi se snažej propojovat klany…

A vážně:
pokud nechcete, aby vám tyhle blbosti chodily, uvádějte svou adresu na veřejně přístupných různých stránkách aspoň ve formátu josef.novak(za­vináč)seznam.cz /to není osobně na Vás, vy jste myslím internetově gramotný dost, ale někdo další by to mohl ocenit jako tip/

Další odpovědi
venkovan

Rumuna ne – jsem na holky.
Ale protože všechny neznámé maily okamžitě mažu, tak o skvělé afričance se mi bude jen zdát, protože o takové nabídce nebudu vědět. Aůe co kdyby byla dědičkou diamantového dolu a ještě k tomu evropského původu. To by byl pech se to nedozvědět.

Michal Kole

Po mě nejčastěji chtějí osobní údaje s číslo platební karty. Kartu a bankovní účet naštěstí nemám.

suaeda

Maily od neznámých krasavic mi naštěstí moc nechodí. Občas se objeví nabídky na různé zaručené prostředky podporující mužství. Naštěstí finance po mě nikdo nechce.
Co mě ale dopaluje nejvíc jsou české firmy od kterých si přes internet něco koupím. Prodejci mě většinou bez dotazu automaticky zařadí do databaze a neustále mi bombardují nabídkama. Takže poštu pravidelně odvšivuji od všech spamu a nastavuji stále více filtrů. Na jakoukoliv reklamu jsem přímo alergický a příště u mě tyto firmy nemají šanci.