autacek

Co říkáte na nový sestřih našeho premiéra? Naznačuje snad, že bude horko?

Nejlepší odpověď
marci1

Babiš prohlásil, že ho poprvé v životě ostříhala jeho žena Monika. Dopadlo to takhle, je to katastrofa, říkal jí, že ten strojek je číslo šest, ona to byla dvojka. Doufá, že nás moc nevyděsil. Ale bohužel nás vyděsil. Ale což, chybami se člověk učí. 🙂

Další odpovědi
orwell

Možná nám chce naznačit jaké bude další opatření a sám jde příkladem 🙂

elkon

Hlouposti neřeším, na to jsou tu jiní.

Rokio

Podle mě mu to nesluší. Vypadá tak starší a je mu vidět počínající pleš.

Mc Merkurion

… to sou starosti… mě zajímala ta mladá premiérka s vejstřihem, ale starej dědek teda ne…
… no, a vzhledem k tomu, že se blíží jaro, očekávám, že bude horko…
… nevim vo co vlastně go, já s ním u holiče nebyl… a foto hledat nebudu a tys jej nedal…

PepasAvalonu

Není to žádná hrůza. :D tak je má kratší než obvykle, no. Podle mě to není vůbec důležité.

Mr. Marek

Jo, to byl premiér?

Alesh

Já myslím, že už mu horko je. Určitě z těch výhružek, kvůli kterým vyhnal Moniku do Dubaje.

zjentek

Až se budu jmenovat Blbiš, ostříhám se zrovna tak.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.