autacek

Co říkáte na novinky, že by se měly všechny body stávajících uživatelů s redesignem těchto stránek anulovat?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… už se to probíralo tady: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-1-duben-jediny-den-v-roce-kdy-lide-hledi-na-informace-v-mediich-s-podezrenim

Další odpovědi
elkon

Je mi to jedno, nepíšu sem kvůli bodům, ale někdy mi to tu připadá spíš jako poradna Bohnic, nebo Dobřan.

aliendrone

Odmyslím aprílovou část a zůstane mi zajímavý fakt (kterému bych rád porozuměl), PROČ některým uživatelům tolik záleží na bodech, když si za ně NIC NEKOUPÍ? (odmyslím kategorii do 100b – tam to chápu kvůli restrikcím) :)

ivzez

Pokus o „apríl“?

anonym

vůbec by mi to nevadilo. Byla by to jen velmi malá daň za to že se vůbec někdo rozhodl konečně zabývat přepracováním tohoto webu a jeho přiblížení vzorům quora/stackexchange z kterými stále neuvěřitelně zaostává … anulace bodů by nemohla vadit nikomu pokud by byla šance že se zoufalá situace na tomto webu někdy zlepší, že se například oběví specializované odborněji zaměřené sekce (domény třetího řádu nebo vlastní tematické domény) kam se nebudou vůbec mýchat ty „dotazy z bohnic“ kterých je tu přehršel …

Rokio

Cože?! To je neslýchané. Jsem jednoznaćně proti. Už mi nezbývá tolik bodů k dosažení úrovně stříbrného uživatele, takže by mě to pěkně naštvalo.

ivzez

@Aliendrone,
jestli jste to mínil na mne, tak mně by to nevadilo.

Reagovala jsem na představu,
že by zde někdo věnoval čas redesignu webu. (–:

anonym

vůbec by mi to nevadilo. Byla by to jen velmi malá daň za to že se vůbec někdo rozhodl konečně zabývat přepracováním tohoto webu a jeho přiblížení vzorům quora/stackexchange z kterými stále neuvěřitelně zaostává … anulace bodů by nemohla vadit nikomu pokud by byla šance že se zoufalá situace na tomto webu někdy zlepší, že se například objeví specializované odborněji zaměřené sekce (domény třetího řádu nebo vlastní tematické domény) kam se nebudou vůbec míchat ty „dotazy z Bohnic“ kterých je tu přehršel …