Avatar uživatele
autacek

Co říkáte na novinky, že by se měly všechny body stávajících uživatelů s redesignem těchto stránek anulovat?

Zajímavá 0 před 1824 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… už se to probíralo tady: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-1-duben-jediny-den-v-roce-kdy-lide-hledi-na-informace-v-mediich-s-podezrenim

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Je mi to jedno, nepíšu sem kvůli bodům, ale někdy mi to tu připadá spíš jako poradna Bohnic, nebo Dobřan.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

Odmyslím aprílovou část a zůstane mi zajímavý fakt (kterému bych rád porozuměl), PROČ některým uživatelům tolik záleží na bodech, když si za ně NIC NEKOUPÍ? (odmyslím kategorii do 100b – tam to chápu kvůli restrikcím) :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Pokus o „apríl“?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

vůbec by mi to nevadilo. Byla by to jen velmi malá daň za to že se vůbec někdo rozhodl konečně zabývat přepracováním tohoto webu a jeho přiblížení vzorům quora/stackexchange z kterými stále neuvěřitelně zaostává … anulace bodů by nemohla vadit nikomu pokud by byla šance že se zoufalá situace na tomto webu někdy zlepší, že se například oběví specializované odborněji zaměřené sekce (domény třetího řádu nebo vlastní tematické domény) kam se nebudou vůbec mýchat ty „dotazy z bohnic“ kterých je tu přehršel …

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Cože?! To je neslýchané. Jsem jednoznaćně proti. Už mi nezbývá tolik bodů k dosažení úrovně stříbrného uživatele, takže by mě to pěkně naštvalo.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ivzez

@Aliendrone,
jestli jste to mínil na mne, tak mně by to nevadilo.

Reagovala jsem na představu,
že by zde někdo věnoval čas redesignu webu. (–:

před 1823 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

vůbec by mi to nevadilo. Byla by to jen velmi malá daň za to že se vůbec někdo rozhodl konečně zabývat přepracováním tohoto webu a jeho přiblížení vzorům quora/stackexchange z kterými stále neuvěřitelně zaostává … anulace bodů by nemohla vadit nikomu pokud by byla šance že se zoufalá situace na tomto webu někdy zlepší, že se například objeví specializované odborněji zaměřené sekce (domény třetího řádu nebo vlastní tematické domény) kam se nebudou vůbec míchat ty „dotazy z Bohnic“ kterých je tu přehršel …

před 1824 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek