Matthew

Co říkáte na nové konkurenty ČD ? A to REGIOjet a za chvíli nově i LEOexpress … ? :)

Já mám třeba problém u ČD s neustále zpožděnými vlaky, staré vagóny, drahé jízdné, bla bla … Najezdím okolo 2,000km měsíčně, takže potřebuji občas pevné nervy s ČD :D Takže vřele vítám, že se vyskytuje nová alternativa v cestování vlakem v podobě Regiojet nebo LEOexpress. Váš názor ? :)

Nejlepší odpověď
Drap

Neříkám nic, ale v každém odvětví je konkurence dobrá. To zpoždění se dá ale očekávat i u nových dopravců. Koleje jsou pořád jen jedny.

Další odpovědi
www

Jsou to zkrátka konkurenti, což je pro molocha ČD jen dobře. Stačí se podívat na změnu služeb od nástupu konkurence. Tedy si mohu, aspoň někdy, přepravce konečně vybírat.

anonym

Vlakem jezdím, ale žádné dlouhé trasy, tak mi České dráhy vyhovují a jezdím s nimi ráda.
Doplňuji:
Jinak jsem měla několikrát možnost cestovat s Pendolínem a nemohu si na nic stěžovat, ale stejně mám nejraději rychlíky a staré vlaky. Je tedy málo pravděpodobné, že bych někdy jela s konkurencí, ale také neříkám, že nemožné.