hapiky

Co říkáte na názor, že práce je poslední zoufalý pokus, jak získat peníze?

Nejlepší odpověď
Kepler

Bohužel takových lidí je dost a dost a jako vtipný nesmysl jí přijde jakákoliv zmínka o poctivé práci.

Další odpovědi
marci1

Někteří „vzácní“ jedinci to takto vnímají. Nechtěně jsem vyslechla hovor dvou mladých mužů. „Pi.., ty chodíš do práce? Ses zbláznil, co z toho dne máš?“ 🙂

nyjono

Znám pár lidí, co je jejich práce baví. Krom toho, že je i živí.

Drap

U některých lidí to dnes v podstatě platí, ale obecně to je rádoby vtipný nesmysl.

dudu

Tenhle výlupek vymyslel daleko efektivnější řešení:
před šesti lety zabil bezdomovce a uřízl mu ucho, skončil na 16 let ve vězení. Tam se mu ale nelíbí. Špatně vaří, nedávají dostatek ovoce a na cele se moc topí, vrah Petr Borč (56) chtěl proto po státu dvoumilionové odškodné.
Zdroj: ČTK

led

To hovoria ľudia, pre ktorých „práca je neznámy pojem“.

Tw!st

Záleží jaká práce konkrétně je tím míněna.

hapiky

Twist: Nejspíš manuální nebo fyzicky náročnou.