hapiky

Co říkáte na názor, že nemáme hledat mimozemské civilizace ve vesmíru, ale spíše pod mořem či oceánem tady na Zemi?

Není otázkou jestli někde ve vesmíru jsou, ale kde jsou tady na Zemi.

Nejlepší odpověď
Kepler

Pokud by nějaká mořská civilizace existovala, už bychom ji dávno našli. Civilizace se nevyznačuje jen vysokou duchovní úrovní, ale i materiálními pokroky, schopností něco vyrábět a stavět.

Další odpovědi
Midoc

Mimozemská civilizace by měla být mimo Zemi. Jinde než na této planetě.
Mimozemšťani by se neměli hledat.

zjentek

Tak já jsem tě asi jako jedinej pochopil. Myslíš ZÁKLADNY mimozemských civilizací tady u nás na Zemi. Kámo, tak to fakt nevím, kde všude jsou zakopaný a podobně. Obávám se, že to věděj jenom oni. Ani nevěřím, že vlády to věděj a umí tak sofistikovaně tajit před ovčanem, to je podle mýho blbost… i mezi politiky jsou DRBNY JAKO PRASE!

NoFear: Nějakých 90% oceánu nemáme prozkoumáno a nějakých 10% ještě nemáme ani vyloveno.

aliendrone

Jo, jsou to zajímavé spekulace, zvláště ve scifi. Ale ruku na srdce – POKUD by zde taková civilizace byla (někde SAKRA hluboko), musela by být NETECHNOLOGICKÉHO typu (jinak bychom o ní téměř jistě už věděli).

A taková „netechno civivlizace“ by nám byla možná cizejší a nepochopitelnější, než zelení mužíčci v létajících kastrólech. ;) :D :D

Ale bere mě spekulovat o tom, CO by asi tak dělali a co by takové „netechno“ pišišvory zajímalo. Hlavně doufám že ne nic takového, jak si to představuje ta pipka Ursula LeGuin, fakticky otřesná scifi, to se může líbit snad jen dvacátému a vyššímu pohlaví, navíc stříktutým ekoterorismem. :(

Drap

Ať si každý hledá kde chce. Osobně je nepotřebuji najít.

NoFear

Sice nevěřím, že mimozemšťané jsou v oceánech, ale je fakt, že nějakých 90 % oceánu nemáme prozkoumáno. Tak jsem to slyšel a zdá se mi, že to číslo bylo kolem 90.

da ny

Neříkám nic.
Mělo by Vás také zajímat, zda stojí o to, aby je lidé hledali/našli.
Říká se, že někteří jsou mezi námi i tady, na Zemi, s mimozemskou DNA.
Ať jsou, kde jsou, musí chtít být poznáni, stát o setkání.
Spekulace a domněnky jsou spíše v úrovni fantazie.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Midoc

Jestli jsou v moři, tak to budou vodníci, nebo podvodníci.

Kepler

Možná fakt nemusíme hledat tak daleko, kdesi po Galaxii. Co když ti emzáci jsme vlastně my, lidé? Někdo nás sem na Zemi narouboval. Co věda ví o našem původu? Ha! Kulové!

led

alien… aliendrone pozor, nebezpečie lovcov lebiek hrozí aj tu https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-rikate-na-nazor-ze-nemame-hledat-mimozemske-civilizace-ve-vesmiru-ale-spise-pod-morem-ci-oceanem-tady-na-zemi

aliendrone

led>>> Ó smyslná labuti z jezera pekelného – VÍM, bezpečí není NIKDE. Jsou jen místa, kde je nebezpečí menší, než jinde. ;) :D :D

hapiky

Kepler: Žádná mořská civilizace, ale Mimoni, kteří se snaží být k nerozeznání od lidí. Proto ty únosy. Nejsou v moři, ale pod mořem.
Mimochodem, že by jsme je už objevily? V hloubce 10km pod mořem?

hapiky

Kepler: Stále více se říká, že onen druh zatím nemůže tzv.na vzduch. Proto unášejí lidi, odebírají jim DNA.
Kdyby unesli řekněme 10 či 20 lidí, tak by to mohlo být být zanedbatelné, ale jsou jich tisíce.
Takže může být otázkou, kdy onen hybrid na nás vyrukuje.
Věděl o tom Reagan i Tatcherová.