Tombik

Co říkáte na můj nový web sporehrdinove.cz

Co si o něm myslíte? :) http://sporeh­rdinove.cz
Doplňuji:
Pro laiky to web úplně není. Jedná se o hru, vydanou stejným studiem jako třeba The Sims (to už možná znáte).

Nejlepší odpověď
vagra

Nevím co si myslet o webu,ale co vím jistě je, že tato otázka,patří do anket.

Další odpovědi
kropitko

No jestli mě paměť neklame, tak jste nám tu už prezentoval svůj web a mám dojem, že byl takový ponurý, musím říct, že tento vypadá dobře, ale pořád nerozumím tomu o co tam jde,,:-D

Elk

Pro nás laiky, než tam vlezeme, co je to Spore? Česky to nejde?
Počkám, uvidím, nebráním se, ale…
Doplňuji:
To jste Spore – hrdinové, když nedokážete vyvětlit, co to vlastně Spore je?
Díky za čechoanglickou vysvětleninu.
P.S. Co to je SIMS… jestli se neptám moc česky…

anonym

Spore je počítačová hra vytvořená studiem Maxis vydaná společností Electronic Arts v roce 2008. Hru navrhl Will Wright. Ve hře má hráč v rukou vývoj organismů od malé buňky až po vyspělé civilizace, létající do vesmíru. Hra se dělí na pět fází.

Mám imunitu proti těmto záležitostem a jsem tomu věru rád.