zvonisek

Co říkáte na křížení plemen jako pudl s labradorem nebo bernský salašnocķý pes s labradorem?

Odpovědi
Filip84

Říkám na to, že to není má starost, tedy: nic na to neříkám.

Jak jsi se zeptal, tak ti bylo odpovězeno.

Rokio

Jsem proti křížení různých psích plemen. Je to nechutné. Člověk se má snažit o šlechtění čistokrevných plemen. Proto nemám rád voříšky.

paul1

Křížením vznikají odolnější a chytřejší psi a platí to i jinde, i u lidí. Před nedávnem k sousedovic feně neznámého plemena, ale velkého vzrůstu začal chodil malinký psík, také pro mne neznámé rasy – nějaký kříženec. Sousedi ho vyháněli, nakonec našli díru, kterou za hárající fenou psík chodil. Mně jen nebylo jasné, jak by proběhla soulož mezi nimi, když psík sahal feně po spodek břicha. Sousedka mi to vysvětlila – řekla – to není problém, lehla by si na bok 😁

Drap

ůmyslně to snad nikdo nedělá, ale pokud nejsou obzvláště feny přísně hlídány, tak se to stát může.

Rokio

paul1: Ten nechutný kříženec by měl být vykastrován, aby se tato špatnost znovu nestala.