Co říkáte na krásná slova Daniela Landy?

Poslechněte si jeho pár vět,které by si měl podle mě vzít každý dobrý čech k srdci.

Díky za komentáře.
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=j0iaDcVS27Q

Nejlepší odpověď
redy

Mám z toho husinu. Uvidíme,uvidíme…

Další odpovědi
gecco

Děsí mě to…
Děsí mne, že existuje skupina lidí, kteří jsou ochotni takovým plkům naslouchat a dokonce jim i ´tleskat´…
:-OOO
Tak trošku mi ten ´projev´ připomenul emotivní lkaní Ráthovo (jak je nespravedlivě stíhanej), z doby nedávné pak Sládkovy výkřiky (kdepak je Sládek??), v delším časovém horizontu žvásty politruků a emoční vydírání a lhaní komunistů…
Potažmo i verbování HitlerJugend (ale to osobně nepamatuju)…
___
Že by se Landa chystal do předvolebního boje za účelem zajištění vlastní budoucnosti (kdyžuž mu to ´muzicírování´ mocka nejde?)??
___
A nic na mém názoru nemění fakt, že jeho muziku ´můžu´ a když potřebuju ´odclonit´ okolí, poslouchám ji rád (a ´nahlas´)…
😉

Drap

Neřekl nic nového. Jsou to jen jeho populistické žvásty a snaha zviditelnit se u určité skupiny. Spíše asi těch jednodušších.

zjentek

„nezapomeňte, ODKUD jste vzešli- z keltů…“ hm, úžasné, trošku mi tě připomíná a co si má daniel asi tak počít, když uprchlíkové jsou už za dveřmi ;q
..díval jsem se na mapy.cz, ale žádné Kelty jsem nenašel a ani ty ostatní dvě dědiny ;q

ivzez

Od Landy jsem nikdy žádná krásná slova neslyšela.
Pokud se mu omylem něco povedlo, nebylo to jeho.

anonym

Zjentku je dobře ,že ti něco připomíná,že jsem právě kelt.
Landa chce chránit naše evrposké národy,tím pádem i nás bílé všechny.
Chce zachovat naši kulturu stejně tak jako já,znám hoi osobně a je to dobrej chlap i kldyž byl dříve u nácků,to je ale minulost.

anonym

Zjentku jaký dvě dědiny?

gecco

Jugare – víš, co je krásného na inteligentním sarkasmu???
🙂
Že ten blbec se cítí poctěn…
😁

zjentek

..Kelty a Slovany ..odtud jsem vzešel

anonym

Ze Zjentků