mosoj

Co říkáte na jednání …

Před chvílí jsem od „bannas“ viz. odkaz
v předchozí otázce dostal email tohoto znění.

„ty sračko,co se tady oháníš 8 let starou prací nějakého študenta,,8 let v IT je pravěk ty troubou zasranej.“

Co na to říkáte a jak se zachovat zde na vlákně vůči takovýmto lidem ?

Doplňuji:
Dávám jenom proto aby jste si udělali o dotyčném svoji představu.
Takovýto člověk mně nemůže urazit !!!

Nejlepší odpověď
annas

Profil se podobá mému. Ale já to nejsem. Navíc v oblasti počítačů vůbec nemohu radit. Ostrý mail.

Další odpovědi
Jahoda

Včera jsem zde položila otázku ohledně palců. Odpověděl mi tam právě uživatel „bannas“ a napsal mi něco o bodech a nakonec tuto větu: „Končím tady já bannas alias Bad alias Kenyrts.“ Potom moji otázku smazali. Ano, Kenyrts tu s námi byl celou dobu pod svou novou přezdívkou Bad. Včera už pod bannas. To, že je to Kenyrts jsem osobně věděla-napsal mi to. Ale byla to věc jeho soukromá, proto jsem to až do včerejška tajila. Opravdu, NEJDE o naši uživatelku AnnaS. Byl to Kenyrts. Jinak je to e-mail opravdu ostrý..

P3p!no

Ignorovat, nic jiného nejspíš nepomůže.

georga

Nejlépe je takového člověka ignorovat.

GangstaHelper

Nepotěším Vás Mosoji, ale to, co bylo řečeno o kontejnerech, je pravda. Vaše poznámka byla asi na takové úrovni, jako email, který jste dostal jako reakci na ni.

Jinak jeho odpověď nebyla vůbec na místě, jelikož tazatel byl na první pohled laik a taková odpověď mu řekla prd. Narozdíl od těch ostatních.

Mimochodem jsem dostal podobný email od pana Bada, přičemž jsem na něj reagovat nemohl, jelikož on si zde účet smazal (asi z trucu).

mosoj

Jednak tazatel se ptal na jpg a pletl do toho AVI. Odpověď zněla že AVI je videoformát. Co je na tom nepravdivého?
Tahat do toho, komprimaci videoformátu
nemělo smysl ani tak otázka nezněla.
Prosím o nějaký odkaz na stránku kde je kontejner popisován. Rád se přiučím, když říkáte že nemám pravdu.

GangstaHelper

Nepravdivé je to, že AVI je videoformát. Je to kontejner, který může obsahovat jak Video (třeba ve formátu DivX, mp4, nebo dokonce i wmv), tak i audio (např. v MP3, nebo wma a hromadě dalších formátů). A to jak každé samostatně, tak i najednou.

http://en.wiki­pedia.org/wiki/Au­dio_Video_Inter­leave hned v první větě to máte.