Avatar uživatele
mosoj

Co říkáte na jednání …

Před chvílí jsem od „bannas“ viz. odkaz
v předchozí otázce dostal email tohoto znění.

„ty sračko,co se tady oháníš 8 let starou prací nějakého študenta,,8 let v IT je pravěk ty troubou zasranej.“

Co na to říkáte a jak se zachovat zde na vlákně vůči takovýmto lidem ?

Doplňuji:
Dávám jenom proto aby jste si udělali o dotyčném svoji představu.
Takovýto člověk mně nemůže urazit !!!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: mosoj

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Jahoda, anonym před 5122 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Profil se podobá mému. Ale já to nejsem. Navíc v oblasti počítačů vůbec nemohu radit. Ostrý mail.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jahoda

Včera jsem zde položila otázku ohledně palců. Odpověděl mi tam právě uživatel „bannas“ a napsal mi něco o bodech a nakonec tuto větu: „Končím tady já bannas alias Bad alias Kenyrts.“ Potom moji otázku smazali. Ano, Kenyrts tu s námi byl celou dobu pod svou novou přezdívkou Bad. Včera už pod bannas. To, že je to Kenyrts jsem osobně věděla-napsal mi to. Ale byla to věc jeho soukromá, proto jsem to až do včerejška tajila. Opravdu, NEJDE o naši uživatelku AnnaS. Byl to Kenyrts. Jinak je to e-mail opravdu ostrý..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
P3p!no

Ignorovat, nic jiného nejspíš nepomůže.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
georga

Nejlépe je takového člověka ignorovat.

před 5122 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
GangstaHelper

Nepotěším Vás Mosoji, ale to, co bylo řečeno o kontejnerech, je pravda. Vaše poznámka byla asi na takové úrovni, jako email, který jste dostal jako reakci na ni.

Jinak jeho odpověď nebyla vůbec na místě, jelikož tazatel byl na první pohled laik a taková odpověď mu řekla prd. Narozdíl od těch ostatních.

Mimochodem jsem dostal podobný email od pana Bada, přičemž jsem na něj reagovat nemohl, jelikož on si zde účet smazal (asi z trucu).

před 5122 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Jednak tazatel se ptal na jpg a pletl do toho AVI. Odpověď zněla že AVI je videoformát. Co je na tom nepravdivého?
Tahat do toho, komprimaci videoformátu
nemělo smysl ani tak otázka nezněla.
Prosím o nějaký odkaz na stránku kde je kontejner popisován. Rád se přiučím, když říkáte že nemám pravdu.

před 5122 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
GangstaHelper

Nepravdivé je to, že AVI je videoformát. Je to kontejner, který může obsahovat jak Video (třeba ve formátu DivX, mp4, nebo dokonce i wmv), tak i audio (např. v MP3, nebo wma a hromadě dalších formátů). A to jak každé samostatně, tak i najednou.

http://en.wiki­pedia.org/wiki/Au­dio_Video_Inter­leave hned v první větě to máte.

před 5121 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek