TaNejlepší

Co říkate na hudební skupinu One Direction??

Nejlepší odpověď
Bedy

Myslím si, že to, co oni předvádí, by zvládli i jiní mladí kluci, když to tka poslouchám v rádiu nebo když jsou v televizi. Zabékat něco takového by dokázal snad úplně každý. Myslím si, že to není nic na úrovni, to co předvádí.
Stejně za pár let po nich ani neštěkne pes…

Mimochodem jen tak pod čarou – zítra to bude 32 let, co byl zastřelen John Lennon, člen Beatles, to je třeba ikona a ne nějaká banda skřehotalů…

Další odpovědi
iceT

Spíš nic než moc-další skupina mladých,se kterými se před lety roztrhl pytel např Backstreet Boys,Boyzone,Take that a další.U nás to byli třeba Lunetic-ale kde jsou všichni?

Kopta

Říká se jim „pět Bieberů“. Nemusím je, ale jsem s jejich existencí smířen 🙂.

anonym

A co říkáte na parodii One Erection? =)