Ája13

Co říkáte na Huawei Ascend G510??

Je dobrý neni dobrý?? Pokud má někdo zkušenost budu ráda když se o ní podělí =)

Nejlepší odpověď
Bedy

Podle mého názoru to není dobrý mobil, nedoporučuji je. Baterka má slabou výdrž, konstrukce je levná nekvalitní, foťák celkem bídný na chytrý telefon, na Android poměrně málo operační paměti.
Opravdu bych Vám nerad doporučil nějaký křáp se kterým bduete mít jen problémy.

Za tuhle cenu si koupíte kvalitnější a lepší mobily, například HTC Windows Phone 8S. Klidně mi dejte vědět, mohu Vám pomoci s výběrem toho pravého mobilu.