Rokio

Co říkáte na dnešní počasí?

Podle mě ráno a dopoledne bylo nádherně. Bylo tak akorát, nepršelo a mraků nebylo tolik. Teď je trochu tepleji, ale pořád je snesitelně.

Já Rokio děkuji Bohu za skvělé počasí a modlím se za to, aby nás minuly tropy.

Odpovědi
Drap

Počasí je takové, jaké je.

Filip84

Na toto mohu odvětit jediné:

The Rain in Spain stays Mainly on the Plain.

🙂

Zdroj: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=uVmU3iAN­bgk

Kelt

Ujde to. Je mi dobře. Asi kolem poledne mne bolela hlava, ale doplnil jsem tekutiny.

aliendrone

Diskuze na téma počasí? IHNED mi vyskočí v hlavě asociace „mlácení prázdé slámy“ (zdvořilostní konverzace), pokud nejde o nějaký vyjímečný extrém. A vzápětí mi naskakují pupínky, tohle opravdu nemusím. :(

elkon

Nic, není nutno se vyjadřovat ke každé kravině.

Kazatel

Udál se u tebe nějaký extrém, že máš potřebu vést diskusi o počasí?