Herbit

Co říkáte na český dabing Dextera? Nezdá se vám, že mu ukradli notný kus charismatu?

Nejlepší odpověď
anonym

nemůžu si pomoct,ale u tohoto herce charisma nevidím vůbec,bud je to tou rolí kterou hraje,nebo vizáží,tak ten dabing už je to nejmenší

Další odpovědi
Terryle

Tak dabing krade kus osobnosti každýmu herci. Dextera jsem v češtině neviděla, ale ani to dělat nebudu, když se pět sérií koukám na anglickýho – ten cizí hlas bych nepřekousla :) Přežiju dabing, na kterej se koukám od začátku a neznám originální hlasy. Moc se mi líbí třeba česky dabovanej House…

Burak: to bude rolí :))) Dextera můžeš jen milovat nebo nenávidět, nic mezi tím, a je to hodně specifická postava… docela mi trvalo, než jsem si na něj zvykla a začala ho mít svým způsobem ráda, a to jsem celkem splachovací :o)