Spiritus

Co říkáte na branding,scari­fication a jiné?

…branding,sca­rification a jiné ,,nové,, tělesné modifikace?Líbí se vám to,hnusí,udělali byste si to?
Doplňuji:
Co byste dělali kdyby si to udělalo vaše dítě?

Nejlepší odpověď
kropitko

No tak musím říct,že nadšená bych nebyla,ale asi bych s tím nemohla nic moc dělat. S dětma mám dohodu,že pokud si budou chtít někdy hyzdit tělo jakýmkoliv podobným způsobem,tak až v 18 letech. Zatím to respektují. Osobně doufám,že jsem je vychovala dostatečně k obrazu svému a podobné metodě zkrášlování nikdy nepropadnout.

Další odpovědi
vagra

Chápal bych to případě,že by si tím,nějakým způsobem,chtěli vylepšit svůj zevnějšek.
Ale jinak se na to dívám,jako na trvalé,nepromyšlené sebepoškození,nebo zohyzdění.

Michal

Nerad se na to dívám,nehnusí se mi to,ale je to nepříjemný pohled.Člověk by měl vylepšovat ,nebo lépe napsáno podtrhovat svůj vzhled.
Doplňuji:
Doufám,že by je to ani nenapadlo a kdyby?Tak by šli k doktorovi a nechalo by se to podle možností opravit.