Beny

Co říkáte na Avril Lavigne ?

Nejlepší odpověď
quentos

Je supéééééér :*

já ji teda žeru, byl jsem onehdá před šesti lety i na jejím pražském koncertě. Ohledně názorů na ni už jsem tady kdysi sondoval, viz odkaz:

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mate-radi-avril-lavigne-jeji-priznivci-a-odpurci-jsou-jak-znesvarene-tabory

Další odpovědi
VampGirl

Je supéééééér :*

Avril miluju. Není co dodat. :)

Heřman

Je supéééééér :*

Je fakt pěkná (krásná).

BENYTA

Je supéééééér :*

Mladá, krásná, talentovaná, populární i bez braní drog…

anonym

Je supéééééér :*

Není posedlá drogami, nevěnuje se jen zpívání… Je supr

briketka10

o docela jo

když začala zpívat, pracovala jsem v prodejně s CD tak se mi moc líbila i jak zpívala, vypadala, byla mladá a bezva, teď mi zmizela z očí už ji moc nehrají, nepoznala bych ji mezi těmi všemi zpěvačkami, ale možná jó..

DusanOrlik

o docela jo

Líbí se mi spíše LadyGaga ♥

lenka.seda

Je supéééééér :*

samicek333

nevím tak 50% na 50%

Znám od ní asi 3 písničky a z toho se mi 2 líbí a jedna ne.

quentos

mám ji mimochodem už několik měsíců jako tapetu plochy PC obrazovky ;{)> žeru ji totiž nejen jako zpěvačku (cca 4.-5. nejlepší v mém osobní žebříčku), ale i jako krásnou ženu…