Avatar uživatele
pusinka50

Co říkáte Kalouskově chystané „ekologické“ dani, kdy mají platit všichni občané bez výjimky, důchodci a i děti?

Odbory hrozí zastavením „života“ v Česku a velkými četnými protesty a demonstracemi. Myslíte si, že to už přehnal a že přichází ten pravý čas k „defenestraci“ a pokusu dosadit rozumnější a méně zkorumpované lidi do řad našich politických zástupců. Připojíte se nebo budete čekat, jestli to ti aktivní vyřeší za nás, obyčejný český lid?
Doplňuji:
Defenestraci jsem napsala v uvozovkách, tím myšleno podpořit demonstrace a dát tak celonárodní účastí prosté STOP této vládě a její sesazení. Otázka kde vezmeme chytré a nezkorumpované by se mohla vyřešit tím, že by odešli z vlády všichni vysoce postavení, kteří se navzájem kryjí a dosadili se noví lidé, ono by jim pár let trvalo, kdyby chtěli korumpovat, vytvořit tu neprůstřelnou síť znovu.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, Drap, anonym, briketka10, anonym před 4310 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ReHu

Mně jen zajímá, kde ty rozumnější a méně zkorumpované lidi vezmem.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Vseznalek88

Ať bude u moci kdokoli, tak obdobná opatření bude muset tak jako tak udělat.
Ve státní kase je prostě nedostatek peněz. Léta jsme žili na dluh a mě jen štve, že na dluh žijeme i nadále a přesto se ustupuje oborům a přidává lékařům. To pro mne je největší odklon od volebního programu.
Odboráře nechápu za co chtějí demonstrovat – jsou zcela mimo realitu. Přesvědčili mne o tom odboráři boleslavské škodovky, kteří chtěli demonstrovat, protože byla utlumena výroba.....
Nestačí protestovat a řinčet " defenestracema" ale mít nějakou alternativu, nějakou vizi… nějaké řešení. A tu v současné době nemá nikdo

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Defenestrace nani u nás zákoným prostředkem jak napravit politické chyby. Každý z nás musí pečlivě zvažovat až půjde k volbám. To je prostředek v mezích zákona. Stejně tak jako podpora protestů odborářů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ar

Pusinko50, jesli zůstanou nastavena „pravidla“ tohot systému stejně, může být na hradě třeba svatý Petr a do roka vytuneluje nebe. Tím se rozhodně nezastávám toho chemika.
To že to není jen lidma v česku, dokazuje to, že úplně stejné problémy se řeší v celé evropě.
Já mám jen obavy,aby z toho nebyl jednou velký mazec.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HOMER

Přiznám se, že o této dani zatím nic nevím. Úspory jsou ale nutné. Více se mi ale nelíbí změny v důchodovém systému a ve zdravotnictví. Děsí mne pak především to, jakou rychlost nabírá zuřivá reformizace. POMALU si zvykáme na to, že se náš stát otřásá v samotných základech, a to za podpory EU, která čím dál tím více vystrkuje „drápky“. Už ve škole nás učili poslouchat a nevyrušovat, nebyla to ale zdravá výchova zdravé společnosti. Stali se z nás pitomci, kteří bojují mezi sebou, zatímco třetí se směje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Ano šetřit by se mělo,ale na pravém místě.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek