beer

Co říkáte článku Hold Islandu a myslíte,že by to mělo být i u nás?

http://www.czechfre­epress.info/e­vropa/hold-islandu-aneb-fakta-o-revoluci-ktera-nastartovala-nejen-spanelsko
Doplňuji:
Mezi Hoaxy to není…

Nejlepší odpověď
anonym

Jak by řekla Kelišová-to je do nebe volající!U nás je zkorumpováno vše,co se jen kolem politiky šustne,co s námi provádí,je opravdu do nebe…!Nevěřím,ale tomu,že bychom dosáhli toho,co na Islandu.Zajímavé jsou názory lidí pod článkem,s některými se zcela ztotožňuji,hlavně u těch,co mají nazor ohledně vůdců.Odborům moc nevěřím,je to jen šaškárna.Jestli jsou takový,jako u nás v závodě,no tak potom amen!

Další odpovědi
www

Jednoznačně ano! Jenom se obávám, že naši lidé se nedokáží takhle sjednotit, vždyť to mělo být už dávno! A nebo jim ten bordel vyhovuje.

hanny 2

Určitě,už aby to bylo!

dědapetr

To by také bylo řešení.Vyhnat ty darebáky.