Co říká před písní a po písni… Prosím je to krátké ale nedokážu to přeložit (English) Děkuji

http://www.you­tube.com/watch?v=sM51AN­nSgsU&feature=re­lated
Doplňuji:
Už jenom potřebuji to potom moc Prosím

Nejlepší odpověď
barnajka

Mám dneska děsně zbržděný počítač, ten konec písničky nejsem schopná identifikovat, protože se mi to vždycky sekne.. Ale z toho úvodu jsem rozuměla něco jako:

…So I can't play the flute, but it doesn't really matter. You know why? 'Coz all magical things happening on a Friday…

VOLNĚ přeloženo je to asi zhruba toto:
…No jo, neumím hrát na flétnu. Ale na tom vážně nezáleží. Víte proč? Protože všechny kouzelný věci se stávají (dějí) v pátek…

Moc mi to smysl nedává, snad mě nějaký lepší angličtinář opraví :)

Další odpovědi
AnnMary

Konec podle mě: Hned první větou jsi nejsem jistá je to buď „Jsem tak špatná (bad) nebo "Jsem tak slabá“ (wet).

Druhá věta: „Někdo a něco při pátku.“

Třetí věta: „Kdo je kdo?“

Volně podle mě: Jsem tak špatná jako každý při tomhle pátku. Však kdo je kdo?

Je to jen můj výplod, takže to moc neber vážně:d