Avatar uživatele
anonym

Co říct o takových službách ?

Manželce jsem ,mimo jiné, dal k vánocům dárkový poukaz ke kosmetičce v hodnotě 500 Kč. Minulý týden poukaz využila. Kosmetička po všech úkonech ji sdělila, že bude muset doplatit ještě 100 Kč. Mě nejde o to, jestli má na to právo či ne, ale o to,že když si předplatím službu v nějaké hodnotě, neměla by být bez předešlého upozornění cena navyšována! Resumé : Objednala se k jiné kosmetičce.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? annas, iceT, johana 56, hanny 2, Drap, briketka10, anonym, anonym před 4059 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanny 2

barbakane – jsem kosmetička a opravdu bych si nedovolila bez předchozí domluvy chtít po klientce doplatek.Když udělám omylem některé zákaznici něco navíc,co obvykle v jejím ošetření nedělám a u statních ano,tak jí to samozřejmě nepočítám a platí tak jak obvykle.

Doplňuji:
opravuji – a u ostatních

Upravil/a: hanny 2

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Pravdou je, že pokud by došlo ke sporu, tak by nemusela nic doplácet, protože ji měli předem upozornit, že cena bude vyší, než je hodnota poukazu. Spousta podobných však spoléhá na to, že kvůli stovce se s nimi nikdo nebude dohadovat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ponovotny

Nepíšete, jaká byla souhrnná cena úkonů a tak bych nerad někomu konrétnímu křivdil. V principu ale dnes už asi chápete, že poukázky jsou nesmysl, protože jste to právě vy, kdo nemá žádný opravdu rozumný důvod někomu něco platit dopředu, zvláště pokud nemáte důvod věřit, že za své peníze dostanete to co požadujete

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Souhlasím s Tebou, že je to podivný způsob. Vystřídala jsem více kosmetiček a každá se nejdříve se mnou domluvila, co vlastně budu chtít a řekla mi, za kolik peněz konkrétní služby provede.
Kosmetička Tvé ženy měla udělat totéž. Měla manželce říct, co je v hodnotě poukazu a upozornit ji, že pokud bude chtít něco dalšího, tak že to bude s doplatkem.
Vidíš to správně, ze strany kosmetičky to nebyl profesionální přístup.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

nic bych ji nedala, měla manželku předem upozornit ..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dagmon

Souhlasím s briketkou a těmi, co by v žádném případě nedopláceli ani kačku. Ale zeptejte se ještě jednou manželky, jestli ji třeba mez řečí ta kosmetička nenabídla nějaký úkon, na který Vaš žena přistoupila, aniž by si uvědomila, že to je něco navíc, co není zahrnuto do celkové ceny kuponu. Oni jsou tyto profesionálky velice obratné a ještě jsem se nesetkala se žádnou, která by mi nenabízela něco navíc a nějaký zázračný krém, či sérum, či jinou blbost. Proto jsem k nim už přestala chodit, unavovalo mne neustále vysvětlovat, že jsem se objednala na konkrétní masáž a víc nic nepotřebuji. Ony jsou totiž jako štěnice a brebtají a milým hláskem naléhají. Když rezolutně odmítnete a přestanete se s ní bavit, dívá se na vás pohrdavě, jakoby jste to, co od ní chcete nezaplatili.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví