Co říct o takových službách ?

Manželce jsem ,mimo jiné, dal k vánocům dárkový poukaz ke kosmetičce v hodnotě 500 Kč. Minulý týden poukaz využila. Kosmetička po všech úkonech ji sdělila, že bude muset doplatit ještě 100 Kč. Mě nejde o to, jestli má na to právo či ne, ale o to,že když si předplatím službu v nějaké hodnotě, neměla by být bez předešlého upozornění cena navyšována! Resumé : Objednala se k jiné kosmetičce.

Nejlepší odpověď
hanny 2

barbakane – jsem kosmetička a opravdu bych si nedovolila bez předchozí domluvy chtít po klientce doplatek.Když udělám omylem některé zákaznici něco navíc,co obvykle v jejím ošetření nedělám a u statních ano,tak jí to samozřejmě nepočítám a platí tak jak obvykle.

Doplňuji:
opravuji – a u ostatních

Další odpovědi
Drap

Pravdou je, že pokud by došlo ke sporu, tak by nemusela nic doplácet, protože ji měli předem upozornit, že cena bude vyší, než je hodnota poukazu. Spousta podobných však spoléhá na to, že kvůli stovce se s nimi nikdo nebude dohadovat.

ponovotny

Nepíšete, jaká byla souhrnná cena úkonů a tak bych nerad někomu konrétnímu křivdil. V principu ale dnes už asi chápete, že poukázky jsou nesmysl, protože jste to právě vy, kdo nemá žádný opravdu rozumný důvod někomu něco platit dopředu, zvláště pokud nemáte důvod věřit, že za své peníze dostanete to co požadujete

anonym

Souhlasím s Tebou, že je to podivný způsob. Vystřídala jsem více kosmetiček a každá se nejdříve se mnou domluvila, co vlastně budu chtít a řekla mi, za kolik peněz konkrétní služby provede.
Kosmetička Tvé ženy měla udělat totéž. Měla manželce říct, co je v hodnotě poukazu a upozornit ji, že pokud bude chtít něco dalšího, tak že to bude s doplatkem.
Vidíš to správně, ze strany kosmetičky to nebyl profesionální přístup.

briketka10

nic bych ji nedala, měla manželku předem upozornit ..

Dagmon

Souhlasím s briketkou a těmi, co by v žádném případě nedopláceli ani kačku. Ale zeptejte se ještě jednou manželky, jestli ji třeba mez řečí ta kosmetička nenabídla nějaký úkon, na který Vaš žena přistoupila, aniž by si uvědomila, že to je něco navíc, co není zahrnuto do celkové ceny kuponu. Oni jsou tyto profesionálky velice obratné a ještě jsem se nesetkala se žádnou, která by mi nenabízela něco navíc a nějaký zázračný krém, či sérum, či jinou blbost. Proto jsem k nim už přestala chodit, unavovalo mne neustále vysvětlovat, že jsem se objednala na konkrétní masáž a víc nic nepotřebuji. Ony jsou totiž jako štěnice a brebtají a milým hláskem naléhají. Když rezolutně odmítnete a přestanete se s ní bavit, dívá se na vás pohrdavě, jakoby jste to, co od ní chcete nezaplatili.