DusanOrlik

Co raději sledujete?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
baghira

Jiné-co?

Důležitější než „co to je“ je „jaké to je“

Další odpovědi
dědapetr

Jiné-co?

vše co zaněco stojí a je ke koukání.

anonym

Jiné-co?

Tvoje otázky!

anonym

Jiné-co?

Kvalitu, bez ohledu na druh. Také jsi to mohl dát jako volnou 6. variantu.
Dnes jsi registrován už 21 měsíců, ale pranic ses nepoučil, otázky mají opravdu skoro stále stejnou úroveň, jen tě možná některé upřímnější reakce přiměly k uzavření profilu.
Dnes už jen barbakan to bere s křečovitým humorem.

DDarent

Jiné-co?

Vývoj technologického (τεχνολογια) trhu.....

Alesh

Seriál

Já dávám přednost seriálům, protože jsou zpravidla kratší. Mám rád Simpsonovi, Futuramu, „Haló, Haló“, „Ano, šéfe“, Den D aj.

slad08

Seriál

je u nich dobré odreagování a taky se pobavíte.

jendahun

Jiné-co?

Rád sedím někde na lavičce a pozoruji procházející lidi.Rád sleduji v lese ptáky a zvěř.

filva

Seriál

A taky sci-fi.

Meropa

ani Jedno

MasterKing

Seriál

anonym

Asi není náhodné, že kvalitní uživatelé mají pár smysluplných otázek, ale zato spoustu užitečných odpovědí.
Ty máš pár sporných odpovědí se skóre užitečnosti velice ubohým, ale v počtu nesmyslných otázek jsi tedy fakt borec.