Viktorie II.

Co provedl zemřelý disident pan Petr Uhl, že novinky.cz neumožnili diskuzi?

:Sranda je, že v tuto chvíli, 18:16, se to líbí 233 lidem. 🤣

Nejlepší odpověď
Ametyst

Mohlo by se ukázat, že nenáviděl Čechy stejně jako jeho kamarád Havel, tak by mu to v diskuzi mohli vrátit.

Další odpovědi
Disraeli

Nevím, co by měl provést, ale Novinky u tragédií a NĚKTERÝCH úmrtí často uzavírají diskuze. Vobla je ovšem na nich (všiml jsem si, že často pokud zemře dítě a podobně). V některých případech chtějí předejít ostřejší diskuzi.
Též nevím, jak to funguje, ale myslím si, že konkrétní autor článku může rovnou sám zvolit, jestli diskuzi otevře nebo ji nechá zavřenou… takže je to asi na tom spisovateli. Stejně tak to může udělat později (například uzavřít diskuzi dodatečně).

Čecho_slovák

Jo, být nějaký článek o panu Babišovi nebo presidentovi Zemanovi, to by se děly věci.
Pakáž novinkářská.

Čecho_slovák

Teď se to líbí, že umřel,382 lidem.