Znk

Co prodávat ve stánku na festivalu?

Přemýšlím o tom, že bych začal objíždět festivaly nebo různé slavnosti, nemáte někdo zkušenost např. se zahraničními akcemi? Myslím tím nějaké speciální, zajímavé dobré jídlo/pití?

Nejlepší odpověď
Edison

Když nevíš co bys, tak raději nic… Nejdřív to chce mít co nabídnout a pak řešit prodej… Obráceně… no nevim… Není to dětinské… a nezralé?

Další odpovědi
Malvína

Osobně mám na těchto akcích ráda různé míchané nápoje. V alko i nealko verzi. Např. Mojito, Sex on the beach, Piña Colada, Cuba Libre… Nezapomínat na čerstvé suroviny a správný postup.
Jídla jsou stále v oblibě klasická – langoše, bramboráky, ale za mě se s tím špatně pochoduje, místa na sezení nejsou vždy volná. Je fajn mít něco přímo „do ruky“. Dobře připravená a chuťově výborná tortilla, i hamburger není špatný, když bereme v potaz, že na takovýchto akcích se točí alkohol a po něm má každý návštěvník veliký hlad. Dále i čerstvé saláty, ovocné saláty, krájené ovoce, které si každý může libovolně namíchat. Ze sladkého například kvalitní zmrzlinu, minikoblížky,…

Kepler

Zkus absinth. To jen tak někdo nemá.

Klaproth

Speciání jídlo? Extáze, pervitin, tráva nebo něco tvrdšího…