mrblackwell

Co prodávat na internetu ?

Zajímalo by mě jak a co prodávat třeba na Aukro nebo na podobných stránkách.Kde získávají zboži,aby pak z toho měli nějakou provizi.Kupovat něco v maloobchodu a pak to nabízet na Aukru,asi nemá smysl a navíc to není nic novýho.Na aukru je plno zboží,které ani v MO nemají,jak se k němu dostat a za provizi ho prodávat?

Nejlepší odpověď
Drap

Musíš mít ty správné kontakty, jinak se k podobnému zboží nedostaneš

Další odpovědi
tom004

Tak se na AUKRU nech inspirovat.Lidé mají doma všechno možné,a ne všechno potřebují.Časem Tě třeba napadne co prodávat. :)

fablen

V první řadě musíš mít živnostenský list a skladovací prostory. I aukro hlídají pracovníci finančních úřadů.

Obchodníci nakupují ve velkoobchodech za různých podmínek (někde jsou velkoobchodní ceny podmíněny minimálními odběry zboží). Tyto ceny jsou nižší než ceny maloobchodní, které jsou potom v obchodech. Někteří obchodníci si zboží z ciziny i přímo dovážejí. Na aukru je dost obchodníků od hranic s Polskem.

Hykam

Hodně věcí se tahá z číny, objednáte si u nějakého prodejce zboží za ceny o kterých se vám ani nezdá, oni vám to zabalej do kontejneru a pošlou.

Buusy

Co třeba něco originálního vyrábět a prodávat je na nějakém nákupním portálu který vystavuje věci tvořivých lidí? Co třeba www.webus.cz nebo www.tisicveci,cz