BENYTA

Co,proč,zmizeli odstavce?

Napsala jsem odpověd,udělala odstavec,a v náhledu to vyšlo – místo odstavce- /br/a další text.Pokud je to šetření místem,nebo se jen spletl ADMIN?
Doplňuji:
Bylo to v otázce o určení operátora.

Nejlepší odpověď
annas

Benyto, před chvíli položila tuto otázku Panenka, já jsem dotaz napsala u své otázky. Zřejmě chyba na Odpovědích – prý to znamená řádkování.

Další odpovědi
panenka

Mrkni se BENYTO zde do odkazu ted jsem se na to taky ptala

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/znaky-pri-psani

panenka

To nevadí že jsi se zeptala

BENYTA

Byla jsem zbrklá /vlastnost,kterou navýsost nesnáším/,až když jsem se vrátila,abych napsala,kde t o bylo,viděla jsem,že už je to správně…