redy

Co pro vás znamenají tyto stránky?

Nejlepší odpověď
iceT

jiné

Dřív tu to bylo jiné a nemohla jsem se dočkat, až sem vlezu a dozvím se zajímavosti, a dnes?…
Současné status quo nesplňuje moje očekávání, slušnost radši kamsi zdrhla a špičkování mezi některými je na hranici, někdy ovšem i za ní. To mi fakt vadí. Odpovídat jen tak na kdeco, abych jakože odpověděla pro eventuelně získaný bodík mě neuspokojuje a když už se chci vykecat, mám i jiné možnosti a dokonce mám i jiné koníky, než čekat, kdo co sem vypotí ať už v otázkách nebo v odpovědích.

Další odpovědi
anonym

jiné

Mám v tom miliony, protože ráda sázím na koníčky.

anonym

odpočinek

Rád si tady odpočinu, zasměji (někomu i více), nase*u (někoho i víc), poradím (někomu i rád), nechám si poradit (od někoho vůbec), vyslechnu si nářky, stížnosti, rady co a jak…

quentos

Vím hodně rád/a se podělím s těma, co nevědí tolik jako já

akorát s čárkou za „hodně“.

led

jiné

Jiná odpověď
může být taky útěk z reálu,
ale taky odpočinek od starostí všedního dne
a když se podělím se znalostma s těma, co nevědí, to, co já
a získam znalosti toho, co zas já nevím, od jiních,
řeknu si,
dobře že jsem tady.

Děkuji vám všem,
za přínos ve znalostí, jež skrytá mi byla,
za spoznání lidí,
co i když škabošku z tváře ve tmě anonymity sejmou, zůstávájí Lidmi
a taky těch, co v témže čase ve dravou Zvěř se mění.

Děkuji všem
i když neznám tváře,
co podíleli se zde,
radu, pomoc nabídli,
nikoliv zištně, nýbrž proto,
že jsou Lidé.

I lidi spoznávám v jejich činech i slovech
ať souhlasím, nebo nesouhlasím s nimi

Proto řeknu si,
dobře, že jsem tady, Lidé.
Mezi váma…
Člověk mezi Lidmi.

Klaproth

Vím hodně rád/a se podělím s těma, co nevědí tolik jako já

Nechci si nechávat všechna svá moudra jenom pro sebe.

Emefej

útěk z reálu

Nic jiného tu nečekám.

Reezo

jiné

Je tu spoustu stupidních a naprosto zbytečných otázek.

anonym

útěk z reálu

Jdu se dozvědět co je nového,popř.poradit nebo odpověď někde najít.
Někdy se i rozčílit,ale to jen opravdu malinko.

GM

jiné

Moc sem už nechodím, dávno to zde není jako bývalo za Miroslavast. a dalších…

anonym

Jugare, na něco jsi, při tvé laskavosti ,zapomněl. Ráno sem vlezeš, smažeš co se ti nehodí, přijdeš z práce, smažeš co se ti nehodí, vkládáš otázky jedině z odkazem, protože tvůj mozek neumí nic zplodit!

redy

quentos:

Proč jsi neodpověděl na otázku?

Jako moderátor si to moh opravit přímo, a ne do odpovědi.
I když je to lépe vidět…

quentos

jak – neodpověděl? Jako odpověď jsem snad vybral jednu z možností.
O možnostech moderátora laskavě nepoučuj, když o nich víš kulový. Anketní možnosti opravovat nejdou.

redy

Týýjóó ty ses rozjel. Doporučuji ti, abys ječel na někoho jinýho, já ti na to,víš co.Že nejdou upravit ankety, jsem se dozvěděla až dodatečně.(omluva)

Poslední otázka v anketě byla s recese, to jako kdo si myslí, že je nej. Ty to nejsi…

anonym

Klaproth – Ve svém zájmu by jste si měl šetřit na důchod a ne duševně znásilňovat ministranty?!

Klaproth

O mé zájmy se prosím nestarej. Děkuji.

anonym

Ale já se chci podělat o vaše zkušenosti…

anonym

„byste“