zjentek

Co pro vás znamenají hmotné statky?

Nejlepší odpověď
Darcy

jsou příjemné, dotvářejí domov, ale taky tíží.
Člověku stačí málo, zubní kefka, oblíbená kniha, album s fotkami, doklady.. vše ostatné je nahraditelné, a plný účet v bance 😁😂.

Další odpovědi
da ny

Každá věc, která slouží k uspokojování mých potřeb ;D Služba, kterou si mohu dopřát/dovolit.
Auto, chatu, chalupu, pozemky, zahradu, dům, byt, už nemám….
Mám jen oblečení, věci osobní potřeby, věci a „krámy“ kolem sebe v bytě (v mini sklepě toho mnoho není) ;D
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Statek

Rokio

Něco pro mě znamenají, ale tolik jich nepotřebuji. Moje hmotné statky nemají hodnotu ani 30.000 Kč. Nejdůležitější z nich je pro mě kvalitní matrace, tablet a hodinky.

Drap

Některé jsou nutností k běžnému přežití, jiná napomáhají udržet běžný navyklý standart života.

aevul

Kdo říká, že pro něj hmotné statky nic neznamenají, je buď pokrytec, nebo němá na to, co by chtěl. Nejlíp to vystihl Michal Horáček v písni, kterou nazpíval Richard Müller Štěstí je krásná věc.

cappuccino

Hmotne statky pro me znamenaji urcitou jistotu. Porad je lepsi neco mit, i kdyz se o to musis starat, nez nemit zhola nic.