igi

co pro Vás znamená slovo MILUJI TĚ ? co vás napadne ? děkuji za úpřímné odpovědi.

Doplňuji:
opravuji dvě slova nejsem dokonalý 100 %

Nejlepší odpověď
anonym

Pominu-li, že se jedná o slova dvě, nebo spíše o větu, tak mne napadá, že už mi to hezky dlouho neřekl.
Jdu s tím udělat pořádek.
Ale jinak mne napadne skoro pokaždé, že někdo s tímhle výrazem plýtvá a jiný naopak šetří hůř než se šafránem.
Každopádně se to moc hezky poslouchá. Je úžasné mít komu tahle slůvka šeptat do ouška.
Co napadá Tebe, igi?

Další odpovědi
anonym

Přehlížím připomínky a tyto slova mi říkají mnoho, zvlášť, když je řeknu nahlas i přede svědky!

terry

Podle toho kdo a jak je pronese.

Alesh

otázka je nesmyslná, neboť to jsou dvě slova

Damiana

„Hvězdy jsou krásné, protože je na nich květina, kterou není vidět…“
„Ano, jistě,“ řekl jsem a mlčky jsem pozoroval vlnu písku ve svitu měsíce.
„Poušť je krásná…,“ dodal.
A měl pravdu. Vždycky jsem miloval poušť. Usedneme na pískový přesyp… Nevidíme nic… Neslyšíme nic…
A přece něco září v tichu…
„Poušť je krásná právě tím, že někde skrývá studnu…,“ řekl malý princ.
Byl jsem překvapen, že pojednou chápu to tajemné záření písku. Když jsem byl malým chlapcem, bydlil jsem ve starobylém domě a pověst vyprávěla, že je tam zakopán poklad. Nikdy jej ovšem nikdo nedovedl objevit a snad jej ani nehledal. Ale dodával kouzlo celému tomu domu. Můj dům skrýval ve svých hlubinách tajemství…
„Ano,“ řekl jsem malému princi, „ať je to dům, hvězdy nebo poušť, to, co je dělá krásnými, je neviditelné!““

panxnotdead

Znamená to pro mě, že si se mě někdo dělá srandu :D