Avatar uživatele
igi

co pro Vás znamená slovo MILUJI TĚ ? co vás napadne ? děkuji za úpřímné odpovědi.

Doplňuji:
opravuji dvě slova nejsem dokonalý 100 %

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: igi

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? anonym, briketka10, anonym, anonym před 4128 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Pominu-li, že se jedná o slova dvě, nebo spíše o větu, tak mne napadá, že už mi to hezky dlouho neřekl.
Jdu s tím udělat pořádek.
Ale jinak mne napadne skoro pokaždé, že někdo s tímhle výrazem plýtvá a jiný naopak šetří hůř než se šafránem.
Každopádně se to moc hezky poslouchá. Je úžasné mít komu tahle slůvka šeptat do ouška.
Co napadá Tebe, igi?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Přehlížím připomínky a tyto slova mi říkají mnoho, zvlášť, když je řeknu nahlas i přede svědky!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
terry

Podle toho kdo a jak je pronese.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

otázka je nesmyslná, neboť to jsou dvě slova

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

„Hvězdy jsou krásné, protože je na nich květina, kterou není vidět…“
„Ano, jistě,“ řekl jsem a mlčky jsem pozoroval vlnu písku ve svitu měsíce.
„Poušť je krásná…,“ dodal.
A měl pravdu. Vždycky jsem miloval poušť. Usedneme na pískový přesyp… Nevidíme nic… Neslyšíme nic…
A přece něco září v tichu…
„Poušť je krásná právě tím, že někde skrývá studnu…,“ řekl malý princ.
Byl jsem překvapen, že pojednou chápu to tajemné záření písku. Když jsem byl malým chlapcem, bydlil jsem ve starobylém domě a pověst vyprávěla, že je tam zakopán poklad. Nikdy jej ovšem nikdo nedovedl objevit a snad jej ani nehledal. Ale dodával kouzlo celému tomu domu. Můj dům skrýval ve svých hlubinách tajemství…
„Ano,“ řekl jsem malému princi, „ať je to dům, hvězdy nebo poušť, to, co je dělá krásnými, je neviditelné!““

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panxnotdead

Znamená to pro mě, že si se mě někdo dělá srandu :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek