kimikono

Co pro vás znamená, když jste nemocní?

Například pro mě to znamená týden či dva který skoro celý prospím a zhubnu u toho. Samozřejmě nějaký ty prášky na bolest, ale to mi už zas tak nevadí. Upřímně si přeji aby byla zase škola třeba prosinec já bych od někoho něco chytila a s teplotou a nemoct mluvit bych letěla doma a spala. No, ale koronu bych chytit nechtěla svoji rodinu a okolí mám docela ráda ^^

Odpovědi
Drap

Pro mne to znamená, že se snažím z toho co nejdříve dostat, abych byl zase fit.