Jcas

co přitahuje vosy?

Velice přitahuji vosy a docela by mě zajímalo proč. Kdykoliv se přiletí vosa, tak ji velice lákám. Pozoruji, že i ve skupině lidí jsem to já, koho vosa zajímá mnohem víc, než ostatní. Jsem docela klidný, ale její vosí touha zkoumat moje tělo není moc příjemná.
Že by divné složení potu?

Nejlepší odpověď
Drap

Ano, na některé lidi sedají častěji než na druhé. Více jim zřejmě voní.

Další odpovědi
www

Pot? Tomu bych s dovolením moc nevěřil. Možná barva oblečení, použité pití, zbytky sladkého na prstech, rtech ap.

Jsemtady

Mno barva obleceni, zbytky sladkeho, mno i ten pot, treba se jen vic potis. Pak jsou to take rychle pohyby, pokud se ostatni nehybou/nevsimaji a ty zacnes mavat rukama nebo utikat, tak v tobe muzou videt hrozbu a zautocit.