Školníšprtka

Co připravujete dětem k svačince do školy?

Dobrý den,
Máte nějaké tipy na svačinky do školy?
Co dětem připravujete nebo připravovali?
Děkuji moc za tipy.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Pakliže potomsto není schopné si opatřit svačinu samo (ať již přípravou doma či „převzetím“ od slabších spolužáků), je načase uvažovat o jeho terminaci a pořídit si „lepší/schopnější model“. ;) :D :D

Další odpovědi
Lgee

Běžně si dělám Rohlík s margarinem a vysoce kvalitní šunkou Le@Co s obsahem masa 96–98%, na šunku trošku pažitky, jako druhý chod k svačině je Houska se sýrem Kiri s chutí nivy, pak nějaká musli tycinka a kousek lahodneho českého poctivého ovoce od nejlepších farmářů.

da ny

Druhá ratolest šla do 1. třídy v r. 2000 :/
Vždy něco zdravě i méně zdravě sladkého, ovoce (raději konzumovaly doma).
Kostičku hořké čokolády a 5 medvědů Haribo :).
Do obložených bagetek, chlebů, sendvičů (více menších kusů) dostatek zeleniny,
podle chuťových preferencí (saláty, paprika, ředkvičky, peking. zelí., do malé krabičky okurka do krabičky a mini rajčata). Nikdy jsem nemíchala sýr se šunkou/masem dohromady (jedno nebo druhé, abych zbytečně nezatěžovala střeva a nepůsobila dyspeptické obtíže). Tousty, pomazánky. Masové kuličky, tyčinky atd.
Někdy do skleničky od přesnídávky či krabičky „kaši“ s vločkami jogurtem, ovocem.
Ve škole prodávali sladké koláčky dezerty a balené bagety. Dceři děti svačiny z domova „obdivně záviděly“. Od 11 let si dělala mladší dcera svačiny sama.

jáára

Do školy nechoděj, tak naco svačinu? TVL

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

da ny

@ Lgee ta kvalitní šunka nezachrání konzumaci nezdravého, cévy ničícího margarínu ;D

@ jáára prvňáčci a druháci do školy chodí!