Janiee

Co připravit k závěrečným zkouškám?

Jakým způsobem podávat jídlo? Jak zz vůbec probíhají? Co za jídlo? Prostě uplně všechno.. Máte nějaké zkušenosti? :( prosím

Nejlepší odpověď
Drap

Otázka je nejasná, Neni z ní patrné jestli se učíš číšníkem, nebo studuješ hotelovou školu, nebo zda děláš závěrečné zkoušky z oboru truhlář a chceš podávat jen občerstvení během zkoušky.

Janiee

Nene. Ptám se co by se mělo připravit na občerstvení té „porotě“ a jak zz probíhají, bavím se o ústní zkoušce. Jestli se před zkouškou davají kytky nebo až po zkoušce. Doufám, že už jsem to popsala správně. Moc se omlouvám za špatný popis. :(