Co přidat do čaje, ze kterého pálí žáha, aby ta žáha přestala pálet?

Jedlou sodu? Pomohl by citron? Nebo to s něčím namíchat?

Nejlepší odpověď
iceT

Přestaň pít ten čaj.

Další odpovědi
nyjono

Co to je za čaj?
A je to pálení určitě z čaje?
Co změnit čaj, pokud to je z něj.

annas

Když vás pálí žáha, znamená to, že můžete mít problémy se žaludkem.

Jaké mohou být příčiny, pokud jste nebyl na vyšetření, si přečtěte v odkazu.

Zřejmě přestat pít čaj, který vám nedělá dobře. Ale nejdříve zkuste do něj přidat kousek zázvoru,

Dále pomáhá jablečný ocet, kurkuma, med, aloe vera, žvýkačka., mandle atd.

Další najdete v odkazu.
https://cs.me­dlicker.com/349-20-potravin-ktere-vam-okamzite-ulevi-od-paleni-zahy

marci1

Zřejmě máš tento problém z pití ovocného čaje. Některým lidem to ovocné čaje dělají. Zkus místo něj pít čaje bylinkové (heřmánek, meduňku, šalvěj ap.), nebo zelený čaj (obsahuje vit. C). 🙂

Smackdown

Tak pij heřmánek.

Kepler

Citron by vše ještě zhoršil a do čaje bych nic nepřidával, zničil by se tím. V nouzi jedlou sodu bych vzal až při výskytu problému, vhodnější jsou však různá antacida.

da ny

Dělá to většina „červených“, ovocných čajů.
Už pomerančový ne, hruškový, , ovocnobylinový Garden Selection (Teekanne) nebo jiný s bezovým květem, zelené čaje aj.
Na zklidnění (záněty) trávícího traktu je skvělý řepík případně šalvěj.
Mátový mnoho lidí nesnese…
Nebezpečné a nezdravé je pravidelné, celoroční pití šípkového čaje (skvělý při nachlazení).