nyjono

Co přesně znamená věta od mluvčí společnosti?

Od balení dva litry odcházíme, protože již neumožňuje pokrýt různé spotřebitelské příležitosti při konzumaci nápojů,"

https://www.no­vinky.cz/ekono­mika/433360-coca-cola-se-uz-v-cesku-nebude-prodavat-ve-dvoulitrovych-lahvich.html

Nejlepší odpověď
ivzez

Znamená, že se v ČR doprodají zásoby dvolitrového balení
Coca Coly a dále se bude prodávat v balení 1,75 a 2,25 litru.

„Protože již neumožňuje pokrýt různé spotřebitelské příležitosti
při konzumaci nápojů“ je jen „omáčka“, Mluvčí musí něco říct…

Další odpovědi
gecco

Nečti Novinky, jsou karcinogenní – i přímo, i přeneseně..
Nakažlivé, zhoubné
A kromě toho – fuj…
😉

marci1

Něco říci musela. Četla jsem, že Coca-cole klesl zisk. Vyplatí se jim vyrábět spíše menší balení. 🙂